Metody energetického léčení

Emoční kód | Body Code | Belief Code

Metody Emoční kód, Body Code a Belief Code tvoří revoluční systém energetického léčení, s jehož pomocí můžete odhalit opravdové příčiny nepohody a nemocí na úrovni svého těla, psychiky. 

Tento holistický / systémový přístup může pomoci dětem i dospělým k navrácení rovnováhy v těle a obnovení duševního i fyzického zdraví. Metody se úspěchem používají i pro řešení problémů u zvířat.

S čím metody umí pomoci?

EMOČNÍ

ZÁTĚŽ

Emoční kód

Máte pocit, že Vaše minulost drží Vaši současnost jako rukojmí? Možná to není jen pocit.

Energie minulých emocí může být doslova uvězněna ve Vašem těle a ovlivňovat tak Vaše fyzické, mentální, emocionální a duševní zdraví.

Tyto uvězněné emoce Vás mohou držet ve starých vzorcích nepohody, trápení, selhání nebo třeba zármutku.

Můžete se ale emoční zátěže zbavit a cítit se šťastnější a klidnější.

KOMPLEXNÍ DYSBALANCE 

Body Code

Cílem Body Code je umožnit obnovit Vaše zdraví a pohodu tím, že vám pomůže energeticky vyřešit příčiny Vašich fyzických nebo emocionálních potíží

Je to možnost jak identifikovat a uvolnit energetické nerovnováhy, jako jsou negativní blokace, podprahové naprogramování mysli a staré utrpení a posunout se do stavu, kde je více lehkosti a pohody.

Uvolní se tak cesta k optimálnímu fungování těla jak na fyzické tak na psychické úrovni.

PODVĚDOMÉ PROGRAMY

Belief Code

Náše systémy přesvědčení mohou výrazně ovlivnit to, jak vnímáme každý aspekt našeho života. Jsou to takové brýle skrze které vnímáme realitu světa.

Belief Code se zabývá čtyřmi hlavními vrstvami "chybných systémů přesvědčení" a umožňuje se tak systematicky zbavovat nežádoucích podvědomých přesvědčení.

Uvidíte sebe a svět kolem sebe ve zcela novém světle a osvoboďte svou mysl, tělo a ducha od přesvědčení, které vás brzdí.

                                                                                      "Léčba frekvencemi je

medicínou budoucnosti."

Albert Einstein

Na jakém principu metody fungují?

Léčení pomocí energie je jednou z nejstarších praktik

Životní energie byla pojmenována témeř ve všech prastarých kulturách (čchi - Číňané, ki - Japonci, pneuma - Řekové, ruach - Hebrejci, orenda - Irokézové). Metody pomáhají navracet tuto životní energii pomocí uvolnění zátěže emocí, dysbalancí a přesvědčení.

Prvky kineziologie, rodinných konstelací a působení magnetické energie

Vaše tělo nejlépe ví, co potřebuje a co mu chybí. Metody využívají komunikace s Vaším podvědomím za pomocí svalového testu. Testování svalového napětí (kineziologie) byla vyvinuta v 60. letech Dr. Georgem Goodheartem a je dodnes hojně využívána.

Díky testování svalového napětí můžeme identifikovat konkrétní emoce, dysbalance či přesvědčení a uvolnit je pomocí působení záměru a magnetického pole. Identifikace emocí, dysbalancí a přesvědčení je velmi rychlé a efektivní díky speciální mapovací aplikaci.

Zakladatelem metod Emotion Code, Body Code a Belief Code je Dr. Bradley Nelson, DC - americký holistický chiropraktik a jeden z předních světových odborníků v nově vznikající oblasti bioenergetické medicíny.

Od roku 1995 přednáší Dr. Nelson na mezinárodním úrovni o zmírnění chronických a "neléčitelných" nemocí prostřednictvím práce s energií a obnovení rovnováhy v 6 klíčových oblastí zdraví v těle. Systém Body Code úspěšně používají lékaři i laici ke zlepšení zdraví tisíců lidí po celém světě. Oficiální web metod je ZDE.

Představte si, že s sebou neustále nosíte velký a těžký batoh, který Vám ubírá energii...

Ten batoh můžete s pomocí metod Emoční kód|Body Code|Belief Code odložit a s volností a lehkostí chodit po světě.

A Vaše tělo se může začít samo uzdravovat.

S čím klientům pomáhám? Například...

Psychické obtíže:

 • citlivost a přehnané reakce na určité podněty
 • nepříjemné pocity v konkrétních situacích
 • sklon k depresím či úzkosti
 • fóbie
 • problémy ve vztazích
 • nezpracovaná traumata
 • podvědomé bloky při dosahování cílů

Fyzické obtíže:

 • vyčerpanost
 • problémy se spánkem
 • problémy s imunitou
 • bolesti zad či jakékoli jiné bolesti
 • nemoci
 • různé alergické projevy
 • stres

REFERENCE

zkušenosti a dojmy mých klientů

Děkuji moc, Lenko, za poskytnutí metody Body Code, která mě pomohla před chirurgickým zákrokem vyhřezlé plotýnky. Byl jsem v hrozném stavu, když se mi dostala do ruky kniha Emoční kód od Bradley Nelsona. Nic se v životě neděje asi jen tak😊. Poté jsem začal hledat certifikované osoby v Body Codu a narazil jsem na Vás. V té době jsem měl hrozné bolesti zad a s tím spojenou pálivou bolest levého stehna, jelikož vyhřezlá plotýnka tlačila na nerv, který tuto palčivou bolest způsoboval. Přestože jsem dostával infuze proti bolesti plné tišících a protizánětlivých léčiv včetně opiátů, tak jsem stále trpěl neskutečnými bolestmi a byl jsem objednán na operaci, která měla proběhnout v následujícím týdnu. V té době jsem absolvoval 4 sezení s Vámi a po každém sezení se bolest zmenšovala, až se mohlo upustit od plánované operace a bolest ustala. Zůstal mi kousek stehna se sníženou citlivostí, ale jinak pro mě zázrak. Děkuji Vám moc za ochotu a skvělý přístup a budu se těšit na další spolupráci.
Karel Š.
Leni, moc děkuji, že jsem díky tobě mohla Body Code vyzkoušet. Předložila jsem ti problém, který klasická medicína neumí pojmout (kožařka vypadala, že by mě nejraději poslala na psychiatrii), a tvoje práce byla to trefa do černého, která skokově umožnila změnit mnohá nastavení v mém těle. Jak fyzicky svalově, tak emočně mi velmi kleslo nefunkční napětí, sevření, stažení. Byly dny, kdy jsem se nepoznávala, měla jsem pocit, že ve mně někdo něco vyměnil. U některých mých reakcí na chovaní dětí jsem najednou pocítila, že už jednám jen ze zvyku, že už tam není ten tlak, co mě do toho žene. Povolily stažené svaly a při cvičení jógy mě to skokově pustí dál, jsem klidnější a co tělo tímto ušetří, mám pocit, že může dát jinde, možná jsem i méně unavená. Chvílemi to nebylo snadné (eufemisticky řečeno), bylo to takové píchnutí do vosího hnízda, ale tvá podpora a rady mi pomohly procesem projít. Bylo to skvělé a chci víc, těším se na to.
Hana D.
O Body Code jsem slyšel již v minulosti od zahraničních lektorů prostřednictvím různých videí a knih, ale v Čechách se mi nepodařilo s nikým, kdo tuto techniku ovládá spojit. Do té doby, než jsem našel kontakt na Lenku. Ve velmi krátké době jsme začali s pravidelnými setkáními a dle mých pocitů a bolestí, které jsem měl zejména v oblasti zad, jsme začali s aplikováním Body Code. Postupně se podařilo řadu bolestí odbourat a vyčistit fungování celého těla. Něco se v průběhu procesu ještě vrátilo, ale pomocí Belief Code se bolest či trauma podařilo úplně odstranit. Za sebe mohu říct, že mi technika pomohla a určitě se cítím lépe. Velice oceňuji přístup Lenky, její trpělivost a také schopnost identifikovat zdroj bolesti a nalézt rychlé řešení ke zlepšení stavu, ač se to někdy mohlo zdát bezvýsledné.
Patrik
Můj původní přístup k Body Code byl, že mě to zajímalo, ale nebyla jsem úplně přesvědčená, jestli to bude fungovat. Nicméně často se stalo, že u dcery náhle přišlo z minuty na minutu zlepšení nálady, a pak jsem četla email, že jste v té době prováděla sezení. Synovi se snížila nemocnost a mě polevily problémy se zuby. Takže za naši rodinu Body Code funguje.
Martina N.
Řešila jsem spánkové problémy své 18měsíční dcery. Spánek se velmi zlepšil! Spinkat chodí sice později, ale spí daleko lépe, a dokonce už se nechá uspat i od přítele, což je super. V rámci sezení byla odstraněna i „stěna kolem srdce“ a dcerka se od té doby velmi změnila – více se usmívá, má větší radost, není tak často protivná. Je to zázrak, jsem tak vděčná, radují se s ní.
Veronika K.

Symptomy jsou jen forma komunikace Vašeho těla.

A Vaše tělo má neuvěřitelný potenciál se samo uzdravovat a navracet se zpět do rovnováhy.

Podpořte tento ozdravný proces odstranením dysbalancí.

Umožněte tak svému tělu být v plném zdraví a zažívat i náročné emoce tak, aby pro Vás nebyly zatěžující.

Komu mohou být tyto metody nápomocné?

 • Řešíte konkrétní problém či náročnou životní situaci
  Cítíte přílišnou podrážděnost, máte přehnané reakce na určité podněty (které ostatní vnímají jako nepodstatné), potřebujete se cítit lépe ohledně nějaké situace v minulosti, řešíte trému, chcete dosáhnout konkrétního cíle, řešíte zdravotní problém, který lékaři nedokáží vysvětlit, a podobně.
 • Chcete se obecně cítit lépe (být v "lepší" energii)
  Neřešíte konkrétní problém, ale rádi byste se ve svém životě cítili lehčeji a ve větším plynutí. Chcete tělu ulehčit od zátěže dysbalancí, aby mohlo lépe pracovat.
 • Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí své zážitky sdělovat nebo rozebírat
  U metod není nutné jít do konkrétních zážitků a znova dané situace prožívat. Praktik dokonce ani nepotřebuje vědět konkrétní situaci - můžete na ni jen myslet a skrze svalový test dá Vaše tělo odpověď.

Na co naopak tyto metody neslouží a pro koho nejsou vhodné?

 • Řešíte konkrétní vážný zdravotní problém
  V případě těchto metod energetického léčení se nejedná o lékařkou péči a ani nemají za cíl ji nějakým způsobem nahradit. V případě akutního stavu či vážného zdravotního problému (fyzického i psychického) je nutno vždy svůj stav konzultovat s lékařem. Tyto metody však mohou působit v synergii a podpořit léčbu závažných stavů klasickou medicínou.
 • Chcete se napojit na své podvědomí a znát odpovědi
  Účelem svalového testování v těchto metodách není získání odpovědí na důležitá životní rozhodnutí nebo třeba výherních čísel v loterii. =) Tyto metody slouží k uvolňování dysbalancí.
 • Otevřená mysl
  Ta je opravdu potřeba. Protože pokud je člověk přesvědčen, že tato metoda fungovat nebude, pak opravdu fungovat nebude. Ostatně jako jakákoli jiná konvenční či alternativní metoda. Aneb nocebo efekt v praxi. =)

Kdo jsem a proč pracuji

s metodami Emoční kód, Body Code a Belief Code?

Jsem máma úžasného chlapečka, který mi dává mnoho příležitostí proniknout "ven z ulity běžných přístupů", vzdělávat se a nacházet nová řešení.

Jsem přesvědčena, že v našem těle je vše propojeno. Při řešení obtíží chci řešit příčinu a ne jen hasit požár - proto se na problémy ráda dívám holisticky a hojně využívám i alternativních metod.

Jedna z metod, která mi kdysi učarovala, byla Emotion Code (Emoční kód) a následně jeho další rozšíření - Body Code a Belief Code. Staly se součástí mého života a života mé rodiny.

S úctou je využívám na pravidelné bázi, ať už při řešení konkrétních psychických či fyzických problémů, nebo jako "prevenci" ve smyslu pozvednutí životní energie. 


A jak mi osobně tyto metody pomohly?

 • Ξ  "Zázračně" jsem otěhotněla (více v tomto článku).
 • Ξ  Zkrotila jsem velmi častou nemocnost syna, která byla psychosomatického rázu.

Díky výsledkům u sebe i u klientů jsem se ujistila, že jsem na správné cestě a že tyto metody ráda zprostředkuji jako certifikovaný praktik všem lidem, kteří hledají podporu pro posun ve svém životě podporu pro práci s emocemi, tělem a životním nastavením

Jak probíhá sezení?

Sezení probíhá offline přes email a zahrnuje tyto hlavní kroky (detailní informace k sezení najdete ZDE):

 • 1
  Formulace toho, co potřebujete řešit (konkrétní problém, cíl nebo obecně životní situace).
 • 2
  Nacítím se na klienta a pomocí testu svalového napětí postupně odhalím jednotlivé dysbalance.
 • 3
  Danou dysbalanci uvolním pomocí účinku magnetického pole na hlavní meridián.