Co je Body Code?

Body Code je patentovaný, revoluční systém energetického léčení, s jehož pomocí můžeš odhalit opravdové příčiny nepohody, nemocí a utrpení na úrovni svého těla i psychiky. 

Tento holistický / systémový přístup může pomoci miminkům, dětem i dospělým k navrácení rovnováhy v těle a obnovení duševního i fyzického zdraví. Velký potenciál metody Body Code vidím v práci s miminky a malými dětmi, u kterých je často těžké najít zdroj jejich nepohody.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Body Code: 6 oblastí energetického léčení

Emoční rovnováha

Dosáhni energetické rovnováhy pomocí odstranění emoční zátěže, traumat, podvědomých programů a dalších zatěžujících energií.

Rovnováha fyzického těla

Dosáhni fyzické rovnováhy díky  identifikaci problémů v orgánech, žlázách, svalech, tělesných systémech, a jejich propojení.

Řešení

toxinů

Identifikuj těžké kovy, volné radikály, chemikálie, EMF záření a další toxiny, které mohou narušovat rovnováhu Tvého těla.


Řešení

patogenů

Identifikuj houbové, bakteriální, virové, plísňové nebo parazitické agresory, kteří mohou působit problémy vevnitř ve Tvém těle.

Rovnováha struktur těla

Podpoř správnou funkci kostí, nervů, pojivových tkání a jejich pozic v těle.

Výživa

a životní styl

Najdi byliny, nutrienty, cvičení a životní návyky, které Tvé tělo právě teď potřebuje.


Tělo má neuvěřitelný regenerační potenciál

Během života vznikají v našem těle různé dysbalance. Tělo má však neuvěřitelný regenerační potenciál a má tedy možnost na dysbalance reagovat a regenerovat se.

Princip Hormeze

Nízká dávka stresu a dysbalancí je dokonce přínosná pro získání dobré odolnosti a síly. Absence dysbalancí by tak mohla být dokonce škodlivá.

Na druhou stranu vysoká míra dysbalancí může systém přetížit a blokovat regenerační procesy. Dysbalance se pak v těle hromadí a skrze symptomy může tělo volat o pomoc.

Pokud symptomům nevěnujeme pozornost a nepátráme po příčině problému, mohou relativně malé drobnosti eskalovat až do zdravotních komplikací.

Homeostáza - stav rovnováhy

Pomocí metody Body Code lze zjistit, jaké aktuálně nejdůležitější dysbalance můžeme odstranit a obnovit tak dostatečnou kapacitu pro samovolnou regeneraci.

Na jakém principu Body Code funguje?

Vše je tvořeno energií. Tyto energie mají konkrétní uspořádání a specifický poměr vibrací.

Léčení pomocí energie je jednou z nejstarších praktik.

Životní energie byla pojmenována témeř ve všech prastarých kulturách (čchi - Číňané, ki - Japonci, pneuma - Řekové, ruach - Hebrejci, orenda - Irokézové). Body Code pomáhá navracet tuto životní energii pomocí uvolnění zátěže dysbalancí.

Svalový test a účinek magnetického pole

Tvé tělo nejlépe ví, co potřebuje a co mu chybí. Body Code využívá komunikace s Tvým podvědomím za pomocí svalového testu. Testování svalového napětí (kineziologie) byla vyvinuta v 60. letech Dr. Georgem Goodheartem a je dodnes hojně využívána.

Díky testování svalového napětí můžeme identifikovat konkrétní dysbalance a uvolnit je pomocí magnetického pole.

Konkrétní příklady, s čím Ti může Body Code pomoci

Psychické obtíže:

 • citlivost a přehnané reakce na určité podněty
 • nepříjemné pocity v konkrétních situacích
 • sklon k depresím či úzkosti
 • fóbie
 • problémy ve vztazích
 • nezpracovaná traumata
 • podvědomé bloky při dosahování cílů

Fyzické obtíže:

 • vyčerpanost
 • problémy se spánkem
 • problémy s imunitou
 • bolesti zad či jakékoli jiné bolesti
 • nemoci
 • různé alergické projevy
 • stres

REFERENCE

zkušenosti a dojmy mých klientů

Můj původní přístup k Body Code byl, že mě to zajímalo, ale nebyla jsem úplně přesvědčená, jestli to bude fungovat. Nicméně často se stalo, že u dcery náhle přišlo z minuty na minutu zlepšení nálady, a pak jsem četla email, že jste v té době prováděla sezení. Synovi se snížila nemocnost a mě polevily problémy se zuby. Takže za naši rodinu Body Code funguje.
Martina N.
Řešila jsem spánkové problémy své 18měsíční dcery. Spánek se velmi zlepšil! Spinkat chodí sice později, ale spí daleko lépe, a dokonce už se nechá uspat i od přítele, což je super. V rámci sezení byla odstraněna i „hradba kolem srdce“ a dcerka se od té doby velmi změnila – více se usmívá, má větší radost, není tak často protivná. Je to zázrak, jsem tak vděčná, radují se s ní.
Veronika K.
Leni, moc děkuji, že jsem díky tobě mohla Body Code vyzkoušet. Předložila jsem ti problém, který klasická medicína neumí pojmout (kožařka vypadala, že by mě nejraději poslala na psychiatrii), a tvoje práce byla to trefa do černého, která skokově umožnila změnit mnohá nastavení v mém těle. Jak fyzicky svalově, tak emočně mi velmi kleslo nefunkční napětí, sevření, stažení. Byly dny, kdy jsem se nepoznávala, měla jsem pocit, že ve mně někdo něco vyměnil. U některých mých reakcí na chovaní dětí jsem najednou pocítila, že už jednám jen ze zvyku, že už tam není ten tlak, co mě do toho žene. Povolily stažené svaly a při cvičení jógy mě to skokově pustí dál, jsem klidnější a co tělo tímto ušetří, mám pocit, že může dát jinde, možná jsem i méně unavená. Chvílemi to nebylo snadné (eufemisticky řečeno), bylo to takové píchnutí do vosího hnízda, ale tvá podpora a rady mi pomohly procesem projít. Bylo to skvělé a chci víc, těším se na to.
Hana D.

"Future medicine will be                     

the medicine of frequencies."

Albert Einstein

Emotion Code (Emoční kód) versus Body Code

Možná jsi už slyšela o metodě Emoční kód. Co metoda Body Code přináší navíc?

Zakladatelem metod Emotion Code a Body Code je Dr. Bradley Nelson, DC - holistický chiropraktik a jeden z předních světových odborníků v nově vznikající oblasti bioenergetické medicíny. Od roku 1995 přednáší Dr. Nelson na mezinárodním úrovni o zmírnění chronických a "neléčitelných" nemocí prostřednictvím práce s energií a obnovení rovnováhy v 6 klíčových oblastí zdraví v těle. Systém Body Code úspěšně používají lékaři i laici ke zlepšení zdraví tisíců lidí po celém světě. Oficiální web metody je ZDE.

Emotion Code

Představ si, že s sebou neustále nosíš velký a těžký batoh, který Ti ubírá energii. V tom batohu jsou všechny emoce, které byly potlačené nebo třeba příliš silné. Všechny pocity z nepříjemných a náročných situací. Toto se pak v našem životě může projevit ve formě psychických i fyzických problémů. Emoční kód umožňuje tuto emocionální zátěž postupně zpracovat, a tím i zlepšit řešený problém.

Body Code

Metoda Body Code pracuje nejen na úrovni emocí (tak, jako Emotion Code), ale i na úrovni těla, vnějšího prostředí a energií obecně. Emotion Code je součástí velice komplexního systému Body Code. Body Code tak umožňuje přesněji zacílit na to, co tělo právě potřebuje řešit. 

Představ si, že s sebou neustále nosíš velký a těžký batoh, který Ti ubírá energii...

Ten batoh můžeš s pomocí metody Body Code odložit a s volností a lehkostí chodit po světě.

A Tvé tělo se může začít samo uzdravovat.

Komu může být metoda Body Code nápomocná?

 • Řešíš konkrétní problém či náročnou životní situaci
  Cítíš přílišnou podrážděnost, máš přehnané reakce na určité podněty (které ostatní vnímají jako nepodstatné), potřebuješ se cítit lépe ohledně nějaké situace v minulosti, řešíš trému, chceš dosáhnout konkrétního cíle, řešíš zdravotní problém, který lékaři nedokáží vysvětlit, a podobně.
 • Chceš se obecně cítit lépe (být v "lepší" energii)
  Neřešíš konkrétní problém, ale ráda by ses ve svém životě cítila lehčeji a ve větším plynutí. Chceš tělu ulehčit od zátěže dysbalancí, aby mohlo lépe pracovat.
 • Skvělá volba pro ty, kteří nechtějí své zážitky sdělovat nebo rozebírat
  U metody Body Code není nutné jít do konkrétních zážitků a znova dané situace prožívat. Praktik Body Code dokonce ani nepotřebuje vědět konkrétní situaci - můžeš na ni jen myslet a skrze svalový test dá Tvé tělo odpověď.

Na co naopak Body Code neslouží a pro koho metoda není vhodná?

 • Řešíš konkrétní vážný zdravotní problém
  V případě Body Code se nejedná o lékařkou péči a ani nemá za cíl ji nějakým způsobem nahradit. V případě akutního stavu či vážného zdravotního problému (fyzického i psychického) je nutno vždy svůj stav konzultovat s lékařem. Body Code však může působit v synergii a podpořit léčbu závažných stavů klasickou medicínou.
 • Chceš se napojit na své podvědomí a znát odpovědi
  Účelem svalového testování v Body Code není získání odpovědí na důležitá životní rozhodnutí nebo třeba výherních čísel v loterii. =) Body Code slouží k uvolňování dysbalancí.
 • Otevřená mysl
  Ta je opravdu potřeba. Protože pokud je člověk přesvědčen, že tato metoda fungovat nebude, pak opravdu fungovat nebude. Ostatně jako jakákoli jiná konvenční či alternativní metoda. Aneb nocebo efekt v praxi. =)

Kdo jsem a proč pracuji

s metodou Body Code?

Jsem máma úžasného chlapečka, který mi dává mnoho příležitostí proniknout "ven z ulity běžných přístupů", vzdělávat se a nacházet nová řešení.

Jsem přesvědčena, že v našem těle je vše propojeno. Při řešení obtíží chci řešit příčinu a ne jen hasit požár - proto se na problémy ráda dívám holisticky a hojně využívám i alternativních metod.

Jedna z metod, která mi učarovala, byla Emotion Code (Emoční kód) a následně jeho rozšířená verze - Body Code. Stala se součástí mého života a života mé rodiny.

S úctou Body Code využívám na pravidelné bázi, ať už při řešení konkrétních psychických či fyzických problémů, nebo jako "prevenci" ve smyslu pozvednutí životní energie. 


A jak mi osobně Emotion Code a Body Code pomohly?

 • Ξ  "Zázračně" jsem otěhotněla (více v tomto článku).
 • Ξ  Zkrotila jsem velmi častou nemocnost syna, která byla psychosomatického rázu.

Díky výsledkům u sebe i u klientů jsem se ujistila, že jsem na správné cestě a že tuto metodu ráda zprostředkuji jako certifikovaný praktik všem lidem, kteří hledají podporu pro posun ve svém životě podporu pro práci s emocemi a tělem

Jak probíhá sezení Body Code?

Metoda Body Code pracuje s prvky kineziologie, rodinných konstelací a působením magnetické energie na tělo.

Sezení trvá cca 25 minut a probíhá online (např. přes Zoom) nebo offline přes email (po předchozí domluvě).  A jak sezení bude probíhat?

 • 1
  Formulace toho, co chceš řešit (konkrétní problém, cíl nebo obecně životní situace).
 • 2
  Pomocí testu svalového napětí postupně odhalíme jednotlivé dysbalance.
 • 3
  Danou dysbalanci uvolníme z těla pomocí účinku magnetického pole na hlavní meridián.

Detailní popis průběhu a další informace k sezení najdeš ZDE.

Symptomy jsou jen forma komunikace Tvého těla.

A Tvé tělo má neuvěřitelný potenciál se samo uzdravovat a navracet se zpět do rovnováhy.

Podpoř tento ozdravný proces odstranením dysbalancí.

Umožni tak svému tělu být v plném zdraví a zažívat i náročné emoce tak, aby pro Tebe nebyly zatěžující.

Ceník

 • Jednorázové sezení (cca 25 min): 470 Kč 
 • Balíček 4 sezení (4 x cca 25 min): 1 800 Kč
  Pro řešení konkrétního problému je většinou zapotřebí více sezení, proto nabízím balíček 4 sezení za zvýhodněnou cenu.

Chci se objednat na sezení - kontaktní formulář

Po vyplnění formuláře Tě kontaktuji s možností termínu a po odsouhlasení termínu zašlu platební údaje.