Co je Emoční kód?

Emoční kód je metoda energetického léčení, která uvolňuje emoční zátěž.

Představte si, že s sebou neustále nosíte velký a těžký batoh, který Vám ubírá energii. V tom batohu jsou všechny emoce, které byly potlačené nebo třeba příliš silné. Všechny pocity z nepříjemných a náročných situací. Toto se pak v našem životě může projevit ve formě psychických i fyzických problémů. Emoční kód umožňuje tuto emocionální zátěž postupně zpracovat, a tím i zlepšit řešený problém.

Spolu s metodami Body Code a Belief Code, které byly také vyvinuty Dr. Bradley Nelsonem, tvoří revoluční systém energetického léčení, jež umožňuje zpracovat nejen emoční zátěž, ale i komplexní dysbalance těla a podvědomá přesvědčení.

Jsou emoce špatné?

Vůbec ne! Emoce jsou úžasná věc, bez které by náš život byl bezbarvý a nudný. Je však nutné jim dát adekvátní místo, aby mohly být prožity a jejich energie mohla být uvolněna z těla ven. 

Emoce, které cítíme, jsou naprosto v pořádku. Emoce přidjou, prožijeme je a pak zase odejdou. Samotná emoce netrvá déle než 90 vteřin!

Někdy ale tento proces neproběhne tak, jak má. Emoce může být příliš intenzivní a tělo ji raději potlačí, protože tuto intenzitu vnímá jako ohrožující. Nebo emoci potlačímě vědomě. Např. jako děti, ale i jako dospělí, protože se cítíme, že by mohla být  nepřijatelná pro okolí.

V těchto případech emoci plně neprožijeme a nenecháme ji odejít.

Emoce, resp. její energie, se pak "zasekne" v našem těle.

Emoční kód umožní tyto emoce uvolnit.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kdo jsem a proč pracuji

s metodou Body Code?

Jsem máma úžasného chlapečka, který mi dává mnoho příležitostí proniknout "ven z ulity běžných přístupů", vzdělávat se a nacházet nová řešení.

Jsem přesvědčena, že v našem těle je vše propojeno. Při řešení obtíží chci řešit příčinu a ne jen hasit požár - proto se na problémy ráda dívám holisticky a hojně využívám i alternativních metod.

Jedna z metod, která mi kdysi učarovala, byla Emotion Code (Emoční kód) a následně jeho další rozšíření - Body Code a Belief Code. Staly se součástí mého života a života mé rodiny.

S úctou je využívám na pravidelné bázi, ať už při řešení konkrétních psychických či fyzických problémů, nebo jako "prevenci" ve smyslu pozvednutí životní energie. 


A jak mi osobně tyto metody pomohly?

  • Ξ  "Zázračně" jsem otěhotněla (více v tomto článku).
  • Ξ  Zkrotila jsem velmi častou nemocnost syna, která byla psychosomatického rázu.

Díky výsledkům u sebe i u klientů jsem se ujistila, že jsem na správné cestě a že tyto metody ráda zprostředkuji jako certifikovaný praktik všem lidem, kteří hledají podporu pro posun ve svém životě podporu pro práci s emocemi, tělem a životním nastavením