REFERENCE

Zkušenosti a dojmy mých klientů se sezením

Emoční kód | Body Code | Belief Code

Podívejte se, na čem jsem s klienty pracovala a jaká byla jejich zkušenost ze spolupráce se mnou.

Body Code | Vyhřezlá ploténka a zrušení plánované operace

Děkuji moc, Lenko, za poskytnutí metody Body Code, která mě pomohla před chirurgickým zákrokem vyhřezlé plotýnky. Byl jsem v hrozném stavu, když se mi dostala do ruky kniha Emoční kód od Bradley Nelsona. Nic se v životě neděje asi jen tak😊. Poté jsem začal hledat certifikované osoby v Body Codu a narazil jsem na Vás. V té době jsem měl hrozné bolesti zad a s tím spojenou pálivou bolest levého stehna, jelikož vyhřezlá plotýnka tlačila na nerv, který tuto palčivou bolest způsoboval. Přestože jsem dostával infuze proti bolesti plné tišících a protizánětlivých léčiv včetně opiátů, tak jsem stále trpěl neskutečnými bolestmi a byl jsem objednán na operaci, která měla proběhnout v následujícím týdnu. V té době jsem absolvoval 4 sezení s Vámi a po každém sezení se bolest zmenšovala, až se mohlo upustit od plánované operace a bolest ustala. Zůstal mi kousek stehna se sníženou citlivostí, ale jinak pro mě zázrak. Děkuji Vám moc za ochotu a skvělý přístup a budu se těšit na další spolupráci.
Karel Š.

Body Code | Kožní výrůstek bez příčiny

Leni, moc děkuji, že jsem díky tobě mohla Body Code vyzkoušet. Předložila jsem ti problém, který klasická medicína neumí pojmout (kožařka vypadala, že by mě nejraději poslala na psychiatrii), a tvoje práce byla to trefa do černého, která skokově umožnila změnit mnohá nastavení v mém těle. Jak fyzicky svalově, tak emočně mi velmi kleslo nefunkční napětí, sevření, stažení. Byly dny, kdy jsem se nepoznávala, měla jsem pocit, že ve mně někdo něco vyměnil. U některých mých reakcí na chovaní dětí jsem najednou pocítila, že už jednám jen ze zvyku, že už tam není ten tlak, co mě do toho žene. Povolily stažené svaly a při cvičení jógy mě to skokově pustí dál, jsem klidnější a co tělo tímto ušetří, mám pocit, že může dát jinde, možná jsem i méně unavená. Chvílemi to nebylo snadné (eufemisticky řečeno), bylo to takové píchnutí do vosího hnízda, ale tvá podpora a rady mi pomohly procesem projít. Bylo to skvělé a chci víc, těším se na to.
Hana D.

Body Code a Belief Code | Chronická nemoc, zeď kolem srdce

Body Code | Práce s pejskem

Objednala jsem si Body Code kvůli své velké přecitlivělosti v tématu smrti, kdy jsem i špatně snášela návštěvu hřbitovů, vždy jsem tam plakala. Po prvním sezení mi Lenka uvolnila stěnu kolem srdce a něco se ve mě hodně změnilo, byl to krásný pocit u srdce, který se moc nedá popsat slovy. Po několika sezeních nastalo velké zlepšení a nyní už toto téma zvládám bez velkých emočních stresů. Dokonce vedlejším nečekaným efektem bylo, že mi úplně vymizely noční můry ohledně mé rodiny, které jsem mívala téměř denně. Body Code vyřešilo mé nevysvětlitelné bolesti nohou, kdy si lékaři nevěděli rady. Lenka dělá terapie i pro má zvířata. Mám chronicky nemocnou starší fenku, které sezení prospívá. Celý život málo pila, měla kvůli tomu také spoustu problémů (močové kameny apod), vyzkoušeli jsme za ty roky vše, nic nepomohlo. Po sezení začala více pít. Je tomu už 9 měsíců, kdy nám bez problémů pije, tak jak má. Mému koni uvolnila stěnu kolem srdce. Je teď více láskyplný a v pohodě. Nyní pracujeme pomocí Belief Code na mé chronické nemoci (dle lékařů nevyléčitelné) a jsou vidět výsledky, cítím se lépe 🙂 Lenka je spolehlivá, laskavá, empatická. Dokáže dobře identifikovat problém a hledá nejlepší řešení. Vždy se jí můžu na cokoliv zeptat. Určitě všem doporučuji, neměnila bych 🙂
Andrea N.

Body Code a Belief Code | Chronické bolesti

O Body Code jsem slyšel již v minulosti od zahraničních lektorů prostřednictvím různých videí a knih, ale v Čechách se mi nepodařilo s nikým, kdo tuto techniku ovládá spojit. Do té doby, než jsem našel kontakt na Lenku. Ve velmi krátké době jsme začali s pravidelnými setkáními a dle mých pocitů a bolestí, které jsem měl zejména v oblasti zad, jsme začali s aplikováním Body Code. Postupně se podařilo řadu bolestí odbourat a vyčistit fungování celého těla. Něco se v průběhu procesu ještě vrátilo, ale pomocí Belief Code se bolest či trauma podařilo úplně odstranit. Za sebe mohu říct, že mi technika pomohla a určitě se cítím lépe. Velice oceňuji přístup Lenky, její trpělivost a také schopnost identifikovat zdroj bolesti a nalézt rychlé řešení ke zlepšení stavu, ač se to někdy mohlo zdát bezvýsledné.
Patrik

Body Code a Belief Code | Zuby, práce s malými dětmi

Můj původní přístup k Body Code byl, že mě to zajímalo, ale nebyla jsem úplně přesvědčená, jestli to bude fungovat. Nicméně často se stalo, že u dcery náhle přišlo z minuty na minutu zlepšení nálady, a pak jsem četla email, že jste v té době prováděla sezení. Synovi se snížila nemocnost a mě polevily problémy se zuby. Takže za naši rodinu Body Code funguje.
Martina N.

Body Code a Belief Code | Práce s malými dětmi - spánek, zeď kolem srdce

Řešila jsem spánkové problémy své 18měsíční dcery. Spánek se velmi zlepšil! Spinkat chodí sice později, ale spí daleko lépe, a dokonce už se nechá uspat i od přítele, což je super. V rámci sezení byla odstraněna i „stěna kolem srdce“ a dcerka se od té doby velmi změnila – více se usmívá, má větší radost, není tak často protivná. Je to zázrak, jsem tak vděčná, radují se s ní.
Veronika K.