Můj příběh

Jsem certifikovaný praktik metod Emoční kód, Body Code a Belief Code.

Pomáhám lidem osvobodit se od tíhy starých emocí, dosáhnout rovnováhy v těle a změnit nežádoucí podvědomé vzorce tak, aby žili více v lehkosti a radosti.

Od programování v Matlabu...

...k programování podvědomí

Vždy jsem byla velmi racionální člověk. Aplikovaná matematika bylo to, co mi kdysi učarovalo. Přes 10 let jsem se pohybovala v oblasti výzkumu a vývoje v komerční sféře a po dokončení doktorátu i na akademické půdě.

Dýchala jsem pro logiku a matematické vzorce. Vždy jsem se snažila, ať mám život pevně v rukou.

A pak se mi život obrátil vzhůru nohama

Narodil se můj syn. Nádherné osobité stvoření, které mi nedá nic zadarmo.

Moje děťátko jelo tzv. trojboj “nejí – nespí – mrčí”. Nespal déle než půl hodiny v kuse (a já také ne). Lékaři na mě tlačili kvůli nedostatečnému přijmu potravy. Jeho i moje trudomyslnost se snoubily do rozplizlých dnů v duchu “vše je špatně, a tak si zamrčíme” (na tónině, která mi vrtala díru do hlavy).

Po nástupu do školky navíc začal být neustále nemocný – a bylo jedno, které roční období zrovna je.

Nikdo mi v mém okolí nedokázal poradit

A tak jsem začala pátrat po nových řešeních mimo rámec tradičních přístupů.

Postupně jsem se začala věnovat léčivým bylinám, zdravému (non-toxic) přístupu k životu a sebe-rozvojovým technikám.

Svět, který mi vždy přišel tak trochu woo-woo a kterého jsem se na jednu stranu docela bála a na stranu druhou jsem si z něj dělala legraci, mě doslova vcucnul a já koukala jako ona Alenka na divy.

Virgule

Nikdy jsem neměla nějaké "nadpřirozené" schopnosti a "intuice" bylo pro mě pomalu sprosté slovo. A tak největší zlom u mě přišel ve chvíli, kdy jsem zjistila, že umím pracovat s virgulemi.

Viděla jsem, že pokud se otevřu myšlence, že bych to umět mohla, šlo to docela samo. Svou analytickou mysl jsem "nakrmila" důkazy, že umím identifikovat geopatogenní zóny  a ona pak dala trochu pokoj.

Uvědomila jsem si jednu důležitou věc – pokud to dokážu já (racionální člověk, který v té době naprosto nevnímal intuici), dokáže to každý na světě.

Tyto schopnosti totiž nejsou schopnosti, ale dovednosti.

Pokud má člověk otevřené srdce a mysl a má vůli trochu trénovat, dokáže to taky.

Zázraky se dějí

Na jedné přednášce jsem slyšela Dr. Bradley Nelsona povídat o Emočním kódu. Přišlo mi to ohromně zajímavé, a tak jsem si koupila knihu a sama se, s dětskou zvídavostí, pustila do uvolňování emocí.

Neměla jsem od toho žádná očekávání. Ale už během uvolňování jsem měla několik silných zážitků. A po necelých 2 měsících uvolňování emocí se stalo něco, v co jsem už ani nedoufala – otěhotněla jsem.

Pro mě naprosté wow. Něco ve mě zatoužilo po možnosti pomáhat takto nejen sobě, ale i lidem okolo mě. Vyslyšela jsem tedy volání a zapsala se do certifikačního programu u Dr. Bradley Nelsona.

Emoční kód, Body Code a Belief Code

Z práce s Emočním kódem z výsledků jsem byla tak nadšená, že jsem záhy pokračovala na certifikaci metody Body Code.

A později, jakmile byla možnost certifikace otevřena, jsem vstoupila do programu metody Belief Code, která Emoční kód a Body Code krásně doplňuje. Jsem tak první praktik v ČR, který může pomáhat lidem při práci s podvědomými systémy přesvědčení pomocí metody Belief Code.

V mé praxi se snažím o to, aby klienti byli aktivní účastníky svého léčebného procesu. Nejenže poskytuji individuální sezení, ale také vytvářím vzdělávací materiály, které lidem umožňují učit se techniky energetického léčení a aplikovat je sami na sebe i své blízké.

Jsem přesvědčena, že každý z nás má v sobě potenciál k uzdravení, pokud má otevřené srdce a mysl.