Toužíš po pohodovém mateřství plném lehkosti, radosti a respektu k dětem,

...

ale místo toho jedna náročná situace střídá druhou a už nevíš kde na to vzít energii?


Možná to v tom mateřském frmolu taky zažíváš...

 • Zkoušíš dokola rady a postupy z knih a kurzů o respektující výchově a jsi frustrovaná, že to nefunguje.
 • Máš strach, že chybami v přístupu způsobíš svým dětem trauma a že budou trpět.
 • Cítíš se vyčerpaná, přetížená a máš pocit, že jako máma selháváš a mateřství prostě nezvládáš.
 • V mateřské roli se cítíš osamělá, nepochopená a nepodpořená okolím.
 • Máš strach, že Tvé vlastní dětství a výchova Tě silně ovlivňují a že se nikdy nenaučíš překonat své vzorce chování.

A Ty se přitom tak snažíš!

Přečetla jsi kdejakou knihu o výchově, víš CO bys měla dělat, ale nikde ses nedočetla JAK to máš sakryš udělat a zvládnout!?

Znám to. Byla jsem tam.

Vyhořelá máma, která se tak snažila, a přitom výsledek nestál za nic.

Rozhodla jsem se to změnit. Intenzivně jsem začala pátrat po těch "PROČ to nefunfuje" a "JAK to zvládnout".

Všechno jsem hned testovala v běžném mateřském provozu. A hlavně - viděla změny!

 

Studium mě stálo mnoho úsilí, peněz a času. Ty už ale touto zdlouhavou cestou jít nemusíš.


 

S láskou jsem pro Tebe totiž vytvořila kurz, který Ti:

 • Ukáže cestu k pohodovému životu s dětmi, kde všichni vzájemně znají a respektují své potřeby.
 • Pomůže se v roli mámy cítit jistě, klidně a sebevědomě.
 • Podpoří v tom, abys byla pro své děti inspirací a takovým vzorem, jakým chceš být.

Prostě kurz, který bych si ze srdce přála nejen pro své mladší já, ale i pro Tebe 

SEBE-VĚDOMÁ MÁMA


Žádný sebe-rozvojový kouč tě nenakop(n)e tak, jako tvé vlastní dítě.

Průvodce, jak si toto transformační období užít a využít jej na maximum.

Kdo je Lenka

Jsem mámou úžasného chlapečka, který je mým velkým učitelem a nekompromisním trenérem na mé cestě k životu, ve kterém je stále více lehkosti, klidu a radosti.

Tomuto stavu ale předcházel pád na samé dno sil – fyzických i psychických. Moje děťátko jelo tzv. trojboj “nejí – nespí – mrčí”. Přestože jsem se ukrutně snažila, abych měla to šťastné dítě, se kterým se domluvím, nefungovalo mi to a připadala jsem si vadná a neschopná.

Nakonec jsem pochopila, že naprosto nutnou esencí úspěchu je můj přístup ke mně samotné. Plně jsem tedy zaměřila pozornost na sebe...a začaly se dít zázraky.

I ty náročné situace jsem najednou začala zvládat s o dost větší lehkostí a celkově jsem byla den ode dne spokojenější.

Čemu se v kurzu "mrkneme na zoubek"?

Budu Tě 7 týdnů provázet 4mi oblastmi sebe-vědomého mateřství, které jsou naprostým základem pro to, abys mohla mateřstvím plout s lehkostí a energií.

Žádné "kecy v kleci". Pěkně k věci a hlavě prakticky, ať co nejdříve vidíš výsledky.

Tvoje životní energie a zdraví

Začněš pečovat o své tělo tak, abys byla schopna se starat o své děti i bez pocitu vyčerpání. Naučíš se, jak vnímat své tělo a poslouchat jeho signály, což Ti přinese fyzickou pohodu.

Zdravé tělo plné energie je nutný základ. Když není energie není ani trpělivosti s dětmi.

Tvoje psychická pohoda

Proměňíš náročné situace v užitečný nástroj - naučíš se přeorientovat svou mysl a emocionální turbulenci přijímat jako ukazatel, kam je potřeba se podívat.

Naučíš se udržovat si klid a vnitřní rovnováhu bez ohledu na okolnosti (ječící děti a podobně =).

Tvoje vztahy

Naučíš se rozpoznat a vyjádřit své vlastní hranice. Pamatuješ? - "Respektovat", ale taky "být respektován".

Dostaneš praktické nástroje a tipy, jak se postarat o naplnění svých potřeb. To ti pomůže se cítit více vyrovnaně a spokojeně, což se pozitivně projeví nejen v interakci s dětmi.

Tvoje seberealizace

Naučíš se jak transformovat výzvy mateřství ve skutečné příležitosti pro Tvou seberealizaci.

A taky poznáš, jak Tvá přesvědčení o životě a o světě ovlivňují Tvůj život a naučíš se je změnit - nejen kvůli sobě, ale i kvůli svým dětem.

Vím, že z toho nebudeš benefitovat jen Ty...

Věřím totiž, že pokud se na sebe-vědomou cestu mateřstvím vydáš, budou tam hned 2 výhody:

 • 1
  Ty sama můžeš žít šťastnější a spokojenější život.
 • 2
  Tvé dítě bude mít příležitost naučit se od Tebe principy a techniky, které bude moci v dospělosti využít pro tvoření vlastního sebe-vědomého života.

A to se určitě počítá. =)

Na jaký styl se můžeš těšit?

Komplexní přístup

Vše je v našem těle a v našem životě propojeno. Proto Tě v kurzy neprovedu třeba pouze oblastí zdraví nebo pouze oblastí vztahů.

Všechny důležité oblasti jsem v kurzu komplexně propojila, aby byl efekt změny co největší.

Informace přehledně

Informace v kurzu na sebe navazují a doplňují se tak, aby Ti to dávalo smysl a pěkně to do sebe zapadalo.

Vše jsem přehledně strukturovala a řadila tak, aby ses v něm mohla snadno orientovat a mohla kdykoli sáhnout po to, co budeš zrovna potřebovat

Racionální podklad

Miluji komplexní propojování vědy, těla a duše.

Celý život pracuji ve vědě a výzkumu a do kurzu jsem dala mnoho zajímavých faktů, které Ti mohou dát hluboké pochopení souvislostí, a tím i dostatečně silné „proč“ něco dělat.

Reference

Být sebe-vědomou mámou je opravdu alfou a omegou výchovy. Obecně se říká: "Spokojená máma = spokojené dítě" a je to víc než pravda. Tento kurz předčil moje očekávání a Lenka ho naplnila množstvím nejdůležitějších poznatků a vlastní láskou k tomuto tématu. Jako máma projdeš opravdu velkou transformací svého sebevědomí a uvědoměním, pokud se rozhodneš pustit do tohoto skvělého kurzu. Jsem vděčná, že jsem mohla nahlédnout a podělit se s Tebou o své pohledy. Autorka Lenka působí jako terapeutka, která pohladí nejen Tvoje sebevědomí, ale i duši. Moc doporučuji. A ty vymazlené bonusy. 🙂
Aneta Štěpánkováprůvodkyně výchovou a vzděláváním (www.anetastepankova.cz)
NAJTOP A NAJSUPER KURZ! ♥ Kurz je uceleným sprievodcom pre všetky ženy-matky, ktoré si uvedomili a cítia vlastnú potrebu osobného rastu a sebarealizácie. Lenka sa v ňom zameriava na vytvorenie zdravého životného balansu a rovnováhy medzi všetkými oblasťami, ktoré nás denne ovplyvňujú. Lenka Vám dodá odvahu nielen k sebaprijatiu, ale aj k sebaláske. Z vlastnej skúsenosti viem, že matky vedia byť k sebe navzájom veľmi kruté a v súčasnosti sa očakáva dokonalosť v každej oblasti. Myslíme si, že musíme byť perfektné manželky, matky, kuchárky, upratovačky, ideálne mať vlastný zdroj príjmu, vyzerať dobre, mať čas na vlastné koníčky, vzdelávať sa... Po absolvování tohto kurzu sa cítim lepšie, pretože viem, že NEMUSÍM. A že ak aj niečo aktuálne nevychádza podľa mojich predstáv, je to len obdobie. ♥
Miriama Terlandová autorka projektu Sme náročné (www.miriamaterlandova.sk)
Jako máma 5 malých dětí jsem si před tímto kurzem naivně myslela, že už všechny informace o tom, jak i při dětech zůstávat v roli ženy a klidné a vyrovnané mámy, mám zmáknuté v malíčku. A vlastně, že už snad všechny informace vím, a tak jsem zvědavá, co se nového dozvím. Kurz volal mé vnitřní já, abych mu dala prostor. A Lenčin kurz úplně předčil moje očekávání. Nejen, že jsem se jako zkušená máma dozvěděla nové informace, ale také jsem si připomněla informace, které jsem již znala, ale z jiného úhlu pohledu, který věcem a situacím dal zcela jiný smysl. Lenka umí věci hezky pojmenovat a vysvětlit, že i laikovi budou dávat smysl. Situace a možnosti vysvětluje na praktických příkladech a člověk pak tyto nové zkušenosti lépe zavádí do svého denního života a má z nich radost. Během kurzu jsem si připadala, jako bych Lenku znala už dlouhá léta jako svou spřízněnou duši a zároveň jako bych strávila příjemný čas u kávy a povídala si tak spolu přímo osobně s Lenkou. A to i když jsem Lenku ještě v životě neviděla a nebyla s ní na kávě 🙂 Kurz Sebe-vědomá máma doporučuji všem ženám, ať už děti mají nebo nemají, ať jsou děti malé i velké. Věřím, že v nich každá žena, která je otevřená světu a novým informacím, najde nové zkušenosti a pohledy na svět, které ji pomůžou, aby se cítila sebevědoměji, šťastněji, zdravěji, vyrovnaněji, získala více energie, chuti a radosti ze života.
Heidi Sobotkalektorka jógy (www.heidisobotka.cz)

Jak to bude probíhat - emailový kurz :

7 týdnů

&

7 témat

 • 1
  O dětech a o soudobém mateřství
  Trochu se na úvod rozehřejeme - pochopíš, proč je soudobé mateřství tak náročné a jak to vlastně v těch dětských hlavičkách funguje. Zastavíš se, rozhlídneš se, pochopíš (ahaaaaa) a můžeme se do to ho naplno pustit - připravena? =)
 • 2
  Vztah k sobě: fyzické zdraví a životní energie (1. část)
  Naučíš se, jak pečovat o své tělo tak, aby výsledkem byla energie, která Ti umožní být aktivní a plně přítomnou mámou. Staneš se tak i skvělým vzorem pro své děti - ukaž jim, jak je důležité dbát na své zdraví a žít život plný energie.
 • 3
  Vztah k sobě: fyzické zdraví a životní energie (2. část)
  Naučíš se, jak vytvořit zdravé prostředí, které podporuje fyzické zdraví a zvyšuje životní energii nejen Tobě, ale i Tvým dětem. Naučíš se také, jak využít sílu přírodní lékárny pro dlouhodobou podporu imunity.
 • 4
  Vztah k sobě: psychika
  Pomůžu Ti najít hluboký respekt k sobě samé. Dostaneš sadu nástrojů, které Ti pomůžou se lépe poznat a zvládnout nároky mateřství. Přestaneš se odsuzovat a začneš si víc věřit.
 • 5
  Vztah k ostatním lidem
  Naučíš se, jak vybudovat silné a zdravé vztahy s lidmi ve svém okolí - v rodině i mimo ni. Nebudeš už muset trpět kvůli nedorozuměním nebo konfliktům a místo toho si budeš užívat pohodovější domácí prostředí.
 • 6
  Vztah ke světu
  Díky tomuto modulu doslova prokoukneš. Budeš vědět jestli a jak změnit svůj pohled na svět, a také jak objevit nové možnosti a příležitosti k seberealizaci. Přestaneš být jen divákem a staneš se režisérem svého života.
 • 7
  Shrnutí kurzu a bonusové materiály
  Společně se ohlédneme zpět a oslavíme Tvé posuny. Připravila jsem pro Tebe také 6 skvělých bonusů, které Tě podpoří a pomohou Ti vytěžit z tohoto kurzu maximum.

Každý týden 3 emaily

V každém ze 7 týdnů se můžeš těšit na 3 emaily. Takže se uvidíme vždy co 2-3 dny.

Nemusíš se bát, že se budeš cítit zahlcená - vše dávám k dispozici přehledně a po malých částech. Díky emailovému kontaktu Tě budu moci snadno provést všemi sedmi týdny.

A co tě v emailech bude každý týden čekat?

 • Úvodní video
  Popíšu, na co se v daném týdnu společně podíváme a proč.
 • Mini-eBook + audioverze
  Půjdeme v tématu do hloubky (mini-eBook má cca 20-30 stran). Pokud raději posloucháš nebo ráda využíváš prostor při jiných činnostech (uspávání, vaření) , máš k dispozici audioverzi mini-eBooku.
 • Pracovní listy
  Obsahují otázky a vytváří prostor k Tvému zamyšlení a ukotvení si probíraného tématu (vyplnitelné pdf).
 • Checklist
  Seznam věcí, které v daném týdnu můžeš ihned zařadit do svého života (vyplnitelné pdf).

Podpora

Pokud Ti vyvstanou během kurzu otázky, budeš potřebovat poradit s konkrétní situací nebo bys prostě jen ráda sdílela své pocity či pokroky, můžeš mi napsat email nebo využít podpory v uzavřené FB skupině. Najdeš zde také spoustu další inspirace a komunitu podobně naladěných maminek. 

Chceš se mrknout jak to v kurzu vypadá?

Zde je mini-eBook z prvního týdne:

6 skvělých bonusů ke kurzu

Shrnutí základních myšlenek kurzu

S tímto bonusovým manuálem už nikdy nezapomeneš na důležité informace z kurzu. S jeho pomocí si můžeš rychle a snadno zopakovat klíčové myšlenky. 

Je to něco jako praktický kompas, který ti vždy připomene cestu k Tvému sebe-vědomí a pohodě v mateřství. 

Pokročilejší

techniky

Díky těmto pokročilým technikám získáš v mateřství ještě větší nadhled.

Dostaneš se k hlubšímu pochopení svých vlastních potřeb a pocitů, a také odhalíš nové způsoby, jak efektivněji komunikovat s dětmi a ostatními lidmi ve tvém životě. 

eBook SEBE-VĚDOMÁ MÁMA

Tento bonusový e-book ti umožní snadno přistupovat ke všem sedmi mini-eBookům z kurzu, aniž bys musela procházet celý kurz a hledat co potřebuješ.

Je jako tvůj osobní průvodce, díky kterému budeš mít všeobecný přehled o všech tématech kurzu pohodlně v jedné knize. 

Audioverze eBooku

S audio verzí eBooku můžeš poslouchat na procházce nebo během vaření. 

Audio eBook je přehledně rozdělený do kapitol, takže můžeš snadno najít a poslouchat právě tu část, kterou aktuálně potřebuješ.

MAXI Pracovní listy

Všechny pracovní listy z kurzu v jednom praktickém vyplnitelném pdf.

Nejenže tam najdeš otázky, které tě povedou k hlubokému zamyšlení, ale také získáš i odkazy na inspirující knihy a filmy související s tématem. 

MAXI Checklist

Všechny checklisty z kurzu v jednom praktickém vyplnitelném pdf.

Tento unikátní a přehledný průvodce ti poskytne přesné kroky, které můžeš okamžitě implementovat do svého života, a vytěžit tak z kurzu maximum.

Představ si, že věta "Napoj se na dítě." nebo "Vychováváme děti a rosteme s nimi." nebude jen plochá fráze, která někdy dokáže spíš pěkně zvednout tlak.

Představ si ten pocit...

...že víš nejen CO bys chtěla dělat, ale že také víš JAK to udělat...

...protože jsi SEBE-VĚDOMÁ MÁMA.

Reference

Nebyla jsem si jistá, jestli mi v dnešní záplavě informací může kurz přinést něco nového. Ale přinesl - kromě řady informací v souvislostech, které jsem si dosud neuvědomila, tak také opravdu celostní pohled na mateřství. A především pohled zpátky k sobě - všude jsou rady, jak vychovávat dítě, ale tady najdete opravdu praktické rady, jak pomoci především sobě samé. Výborné jsou také bonusové materiály, které celou problematiku krásně shrnují, navíc jsou ve stručné a velmi uživatelsky příjemné podobě. Kurz bych doporučila všem maminkám, které se cítí být svým mateřstvím přemoženy. Je těžké si přiznat, že nás mateřství vyčerpává, protože jsme se přece na miminko tolik těšily... V tomto kurzu najdete podporu pro sebe sama, abyste se cítila lépe po psychické i fyzické stránce a spoustu inspirace a praktických nápadů, jak lépe fungovat.
Romana Prokopováautorka projektu Mámy s rozumem v koncích (www.mamysrozumem.cz)
Do Lenčiného kurzu Sebe-vědomá máma jsem vstupovala se zvědavostí, co mi vlastně přinese. Jako matka dvou puberťáků jsem už nějaké ty zkušenosti i kotrmelce v rámci mateřství zažila a prošla si i pár transformačních období. Musím říci, že mě až ohromilo, jak je doslova našlapaný hodnotnými informacemi a především, jak komplexně celé téma Lenka uchopila! Při procházení jednotlivých týdnů jsem si říkala, ty jo, ta holka ví, o čem píše. 🙂 Není to ledajaký kurz, dostanete ucelené, hodnotné a praktické informace, které můžete velmi lehce přenést do svého života. Každá jedna žena - máma si zaslouží mít čas pro sebe samu, cítit se skvěle po fyzické a psychické stránce a vědět, že existují možnosti, jak si tento stav zajistit. Otevřít se novým pohledům na svět, pustit si do života více energie a lásky a pohody a žít tak co nejšťastnější a nejvyrovnanější život. Dopřejte to sobě i svým dětem, tento kurz vám k tomu dává návod 🙂 ...a víte co, ty bonusy jsou vážně super!
Hedvika Peremská autorka projektu Cestování s úsměvem (www.hedvikaperemska.cz)
Milá Lenko, jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila Tvého kurzu. Předpokládala jsem, že bude nabitý informacemi a velmi mě potěšilo, že ses všem tématům věnovala opravdu do hloubky. Tématicky je to pěkně ucelené a ke každému faktoru uvádíš i odborný pohled, což bylo poznatkově obohacující 😊 Mě osobně nadchly informace ohledně spánku a chemických stresorů, je vždy dobré si připomenout co je důležité a nezbytné. Tento kurz velmi doporučuji každé ženě, ať už s dětmi jakéhokoliv věku, jako připomenutí toho, čemu je dobré dát v životě přednost.
Andrea Marešováautorka projektu Reflexy těla a duše (www.andreamaresova.cz)
Kurz splnil má očekávání tak na 300%. Je opravdu napěchovaný praktickými postřehy a vědeckými poznatky na spoustu témat. Překvapil mě jeho záběr. Doporučila bych ho maminkám, které ví, že opravdu mají nějaký čas pro sebe a chtějí mít informace k více tématům najednou na jednom místě.
Tereza Dvořáková Loukováučitelka na univerzitě v oboru psychologie zdraví (www.terkadvorakova.cz)

Napadají Tě otázky?

 • Budu mít dost času kurzem projít?
  Kurzem můžeš procházet vlastním tempem. Součástí kurzu jsou i audioverze mini-eBooků, které jsou přehledně strukturované dle kapitol. Můžeš tedy dle libosti číst nebo poslouchat podle toho, co Ti aktuálně víc vyhovuje. Všechny materiály budou posílány postupně a po malých částech.
 • Opravdu mi toto může pomoct?
  Jsem přesvědčená, že může – ovšem za předpokladu, že sama uvedeš principy a postupy do vlastního života. Nikdo jiný za Tebe tyto změny udělat nemůže, toto je jen ve Tvých rukou. Ráda Ti však ukážu cestu za spokojenějším životem v respektu a budu Ti na Tvé cestě podporou.
 • Co když zjistím, že jsem s kurzem šlápla vedle?
  Dávám 14-ti denní garanci na vrácení peněz. Pokud zjistíš, že tento kurz není pro Tebe to pravé, vrátím Ti peníze (bez nutnosti udání důvodu).
 • Chceš se na něco zeptat?
  Napadla tě další otázka? Napiš mi a já ji ráda zodpovím! (Lenka@lenkaszasziova.cz)

Cena kurzu: 2 490 Kč

A na co vše se můžeš těšit za cenu dvou návštěv welness?

 • 7týdenní transformační emailový kurz
  3 emaily týdně s mini-eBooky, audio eBooky, pracovními listy, checklisty a dalšími materiály.
 • 6 skvělých bonusů
  Praktické shrnutí nejdůležitějších myšlenek z kurzu, eBook s pokročilými technikami a další podpůrné materiály.
 • Doživotní přístup ke všem materiálům kurzu
  Kurz tak můžeš procházet ve vlastním tempu a kdykoli se k němu vracet.
 • Podpora a bezpečné prostředí pro sdílení Tvé cesty
  Má podpora ve FB skupině a skrze emaily - pokud budeš potřebovat s něčím pomoci nebo bys ráda sdílela své pokroky a AHA momenty.

ALE HLAVNĚ!

 • Získáš pocit klidu a sebedůvěry v mateřství.
 • Budeš mít dost energie vytvářet bezpečné a láskyplné prostředí pro své děti a budovat s nimi silné a hluboké vztahy.
 • Zvládneš najít rovnováhu mezi seberealizací a mateřstvím.
 • Budeš mít své potřeby a čas na sebe jako prioritu, aniž by ses cítila provinile.
 • Budeš pro své děti inspirací a také vzorem, jak být empatický a laskavý člověk.

Pokud jsi odhodlaná vykročit na svou spokojenou SEBE-VĚDOMOU cestu životem i mateřstvím...pokud bys ráda byla pro své děti takovou inspirací, jakou chceš být...

 

...pak je čas vzít mateřství do vlastních rukou a začít věci měnit - ráda Ti budu, s pokorou ke Tvé vlastní vnitřní moudrosti, na této cestě průvodcem.

S láskou, Lenka