Víš, jak bys chtěla ke svému dítěti přistupovat...

...ale nevíš, jak to zvládnout i v náročných situacích a kde na to vzít energii?


Klíčem je obrátit pozornost sama k sobě...

Podívej se na 4 základní oblasti svého života:

 • Tvoje životní energie a fyzické zdraví
 • Tvoje psychická pohoda
 • Tvoje vztahy
 • Tvoje seberealizace

Můžeš zhodnotit, jak se v nich cítíš. Ale také udělat změny ke spokojenějšímu životu a tím i láskyplnějšímu a autentičtějšímu rodičovství.

"Ale vždyť to ví přece každý!"

 

Ano, teoreticky ano...

 

Ty však můžeš umět vše plně uvést do praxe tak, abys viděla i výsledky.

 

Čili ne jen teoreticky, ale hlavně prakticky!

Proto jsem pro Tebe s láskou připravila emailový kurz

SEBE-VĚDOMÁ MÁMA


Žádný sebe-rozvojový kouč tě nenakop(n)e tak, jako tvé vlastní dítě.

Průvodce, jak si toto transformační období užít a využít jej na maximum.

Jak se teď v mateřství cítíš?

 • Nemůžeš vystát pláč Tvého dítěte (štve Tě to nebo se cítíš špatně, že ho nedokážeš udělat šťastné)?
 • Ráda bys mu uznávala emoce, jak radí moudré knihy o respektující výchově, ale v hloubi duše bys byla raději, kdyby tyto emoce nemělo?
 • Reaguješ v náročných situacích s dítětem úplně jinak než by sis přála, a pak si to vyčítáš?
 • Cítíš se často unavená, podrážděná nebo nepodporovaná rodinou či okolím?
 • Je pro tebe těžké si v klidu ustát "jiný způsob" výchovy před okolím a štvou Tě jejich poznámky?
 • Zdá se Ti nemožné najít pevnou půdu pod nohama v džungli jménem mateřství?

A přitom se tak snažíš! Přečetla jsi kdejakou knihu o výchově, víš CO bys měla dělat, ale nikde jsi se nedočetla JAK to máš sakryš udělat a zvládnout!?

Znám to. Byla jsem tam.

Vyhořelá máma, která se tak snažila, a přitom výsledek nestál za nic.

 

Rozhodla jsem se to změnit. Intenzivně jsem se ponořila do studia, nabyté znalosti ihned aplikovala do praxe a viděla změny.

 

Tyto hodnotné informace a praktické postupy teď ráda předám i Tobě.

 

Studium mě stálo mnoho úsilí, peněz a času. Ty už ale touto zdlouhavou a trnitou cestou jít nemusíš. Vytvořila jsem kurz, který Ti dá v krátkém čase ucelené informace v dostupné formě.

 

Kurz, který bych si ze srdce přála pro své mladší já... 

Kdo je Lenka

Jsem mámou úžasného chlapečka, který je mým velkým učitelem a nekompromisním trenérem na mé cestě k životu, ve kterém je stále více lehkosti, klidu a radosti.

Tomuto stavu ale předcházel pád na samé dno sil – fyzických i psychických. Moje děťátko jelo tzv. trojboj “nejí – nespí – mrčí”. Přestože jsem se ukrutně snažila, abych měla to šťastné dítě, se kterým se domluvím, nefungovalo mi to a připadala jsem si vadná a neschopná.

Nakonec jsem pochopila, že naprosto nutnou esencí úspěchu je můj přístup ke mně samotné. Plně jsem tedy zaměřila pozornost na sebe...a začaly se dít zázraky.

I ty náročné situace jsem najednou začala zvládat s o dost větší lehkostí a celkově jsem byla den ode dne spokojenější.

Co Ti kurz přinese?

Je pro Tebe připraveno 7 týdnů, plných zajímavých a hlavně praktických informací ze 4 následujících oblastí:

Tvoje životní energie a zdraví

Dozvíš se, jaké vnitřní a vnější faktory mají vliv na Tvé zdraví a na to, kolik máš energie.

Díky nabytým znalostem a vlastímu pozorování se naučíš vnímat své tělo a starat se o něj tak, abys v této oblasti života byla spokojená a vyživená. To je nutný základ.

Tvoje psychická pohoda

Naučíš se vnímat náročné situace jako ukazatele, kam je potřeba se podívat. A taky se nebudeš bát vytáhnout kostlivce ze skříně.

Díky praktickým technikám bude pro Tebe snažší se i v náročných situacích rychle uklidnit a díky vlastní praxi pak předcházet náročným emocím. Posvítíme si i na psychosomatiku.

Tvoje vztahy

Podíváme se na Tvé vlastní potřeby a hranice a na to, jak je můžeš dobře komunikovat. Dozvíš se tipy, jak se postarat o naplnění svých potřeb.

Dáme pozornost i poněkud "odstrčeným", ovšem důležitým tématům, jako je vztah ke stáří a ke smrti.

Tvoje seberealizace

Mateřství je často spojeno s hlubokou transformací, která má dopad i na vnímání pracovní sféry.

Podíváme se i na Tvá přesvědčení o životě a o světě, která mají na Tvůj život větší vliv, než by se na první pohled mohlo zdát.

Možná si, tak jako já, říkáš:

"Tohle všechno, kdybych věděla jako dítě! Tolik mrzutostí bych si ušetřila! Ten dosavadní život, i to mateřství bych si užila v úplně jiné energii!

Bylo by skvělé, kdyby se alespoň část z toho učila ve školách. Aby děti věděly, že nejsou oběti, ale mohou si svůj život tvořit."

Věřím, že pokud se na sebe-vědomou cestu mateřstvím vydáš, budou tam hned 2 benefity:

 • 1
  Ty sama můžeš žít šťastnější a spokojenější život.
 • 2
  Tvé dítě bude mít příležitost naučit se od Tebe principy a techniky, které bude moci v dospělosti využít pro tvoření vlastního sebe-vědomého života.

Jak je kurz sestaven:

Komplexní přístup

Vše je v našem těle a v našem životě propojeno. Proto Tě kurz neprovede třeba pouze oblastí zdraví nebo pouze oblastí vztahů.

Všechny důležité oblasti jsou zde komplexně propojeny.

Informace přehledně

Kurz je vytvořen tak, aby v něm informace na sebe navazovaly, doplňovaly se a celek Ti dával smysl.

Vše je přehledně strukturováno a řazeno, aby ses v něm mohla snadno orientovat.

Racionální podklad

Miluji komplexní propojování vědy, těla a duše.

Celý život pracuji ve vědě a výzkumu a do kurzu jsem dala mnoho zajímavých faktů, které Ti mohou dát hluboké pochopení souvislostí, a tím i dostatečně silné „proč“ něco dělat.

Reference

Být sebe-vědomou mámou je opravdu alfou a omegou výchovy. Obecně se říká: "Spokojená máma = spokojené dítě" a je to víc než pravda. Tento kurz předčil moje očekávání a autorka ho naplnila množstvím nejdůležitějších poznatků a vlastní láskou k tomuto tématu. Jako máma projdeš opravdu velkou transformací svého sebevědomí a uvědoměním, pokud se rozhodneš pustit do tohoto skvělého kurzu. Jsem vděčná, že jsem mohla nahlédnout a podělit se s Tebou o své pohledy. Autorka Lenka působí jako terapeutka, která pohladí nejen Tvoje sebevědomí, ale i duši. Moc doporučuji. A ty vymazlené bonusy. 🙂
Aneta Štěpánkováprůvodkyně výchovou a vzděláváním (www.anetastepankova.cz)
NAJTOP A NAJSUPER KURZ! ♥ Kurz je uceleným sprievodcom pre všetky ženy-matky, ktoré si uvedomili a cítia vlastnú potrebu osobného rastu a sebarealizácie. Autorka sa v ňom zameriava na vytvorenie zdravého životného balansu a rovnováhy medzi všetkými oblasťami, ktoré nás denne ovplyvňujú. Lenka Vám dodá odvahu nielen k sebaprijatiu, ale aj k sebaláske. Z vlastnej skúsenosti viem, že matky vedia byť k sebe navzájom veľmi kruté a v súčasnosti sa očakáva dokonalosť v každej oblasti. Myslíme si, že musíme byť perfektné manželky, matky, kuchárky, upratovačky, ideálne mať vlastný zdroj príjmu, vyzerať dobre, mať čas na vlastné koníčky, vzdelávať sa... Po absolvování tohto kurzu sa cítim lepšie, pretože viem, že NEMUSÍM. A že ak aj niečo aktuálne nevychádza podľa mojich predstáv, je to len obdobie. ♥
Miriama Terlandová autorka projektu Sme náročné (www.miriamaterlandova.sk)
Jako máma 5 malých dětí jsem si před tímto kurzem naivně myslela, že už všechny informace o tom, jak i při dětech zůstávat v roli ženy a klidné a vyrovnané mámy, mám zmáknuté v malíčku. A vlastně, že už snad všechny informace vím, a tak jsem zvědavá, co se nového dozvím. Kurz volal mé vnitřní já, abych mu dala prostor. A Lenčin kurz úplně předčil moje očekávání. Nejen, že jsem se jako zkušená máma dozvěděla nové informace, ale také jsem si připomněla informace, které jsem již znala, ale z jiného úhlu pohledu, který věcem a situacím dal zcela jiný smysl. Lenka umí věci hezky pojmenovat a vysvětlit, že i laikovi budou dávat smysl. Situace a možnosti vysvětluje na praktických příkladech a člověk pak tyto nové zkušenosti lépe zavádí do svého denního života a má z nich radost. Během kurzu jsem si připadala, jako bych Lenku znala už dlouhá léta jako svou spřízněnou duši a zároveň jako bych strávila příjemný čas u kávy a povídala si tak spolu přímo osobně s Lenkou. A to i když jsem Lenku ještě v životě neviděla a nebyla s ní na kávě 🙂 Kurz Sebe-vědomá máma doporučuji všem ženám, ať už děti mají nebo nemají, ať jsou děti malé i velké. Věřím, že v nich každá žena, která je otevřená světu a novým informacím, najde nové zkušenosti a pohledy na svět, které ji pomůžou, aby se cítila sebevědoměji, šťastněji, zdravěji, vyrovnaněji, získala více energie, chuti a radosti ze života.
Heidi Sobotkalektorka jógy (www.heidisobotka.cz)

Jak to bude probíhat - emailový kurz :

Výhody emailové formy kurzu:

 • Intenzivní kontakt díky emailům
  Jelikož bude kurz opravdu intenzivní a nabitý informacemi, navrhla jsem kurz tak, abychom mohly být v úzkém kontaktu. V průběhu 7 týdnů ode mě dostaneš vždy co 2-3 dny email s materiály k aktuálnímu týdnu kurzu. Nemusíš se bát, že se budeš cítit zahlcená - vše dávám k dispozici přehledně a po malých částech. Díky emailovému kontaktu Tě budu moci snadno a s lehkostí provést všemi sedmi týdny.
 • Doživotní přístup k materiálům kurzu
  Vše budeš mít ve svém emailu. Čili ke všemu budeš mít doživotní přístup a když budeš potřebovat, můžeš se ke kurzu kdykoli vracet.
 • Shrnutí všech materiálů na konci kurzu
  Na konci kurzu budeš mít, v rámci bonusů, k dispozici všechny dílčí materiály uceleně tak, aby ses mohla ke všemu opakovaně vracet a měla jsi vše přehledně po ruce.

7 týdnů

&

7 témat

 • 1
  O dětech a o soudobém mateřství
  Aneb proč je to někdy tak těžké.
 • 2
  Vztah k sobě: fyzické zdraví a životní energie (1. část)
  Mé tělo (strava, voda, spánek, pohyb).
 • 3
  Vztah k sobě: fyzické zdraví a životní energie (2. část)
  Mé prostředí (přírodní stresory, chemické stresory, elektrosmog). Pomoc, když něco nefunguje (epigenetika, přírodní lékárna).
 • 4
  Vztah k sobě: psychika
  Respektující přístup – k sobě. Pár dobrých pomocníků pro začátek. Meditace.
 • 5
  Vztah k ostatním lidem
  Vztahy v rodině i s lidmi v okolí. Společenská témata.
 • 6
  Vztah ke světu
  Seberealizace. Co si myslíme o světě.
 • 7
  Shrnutí kurzu a bonusové materiály
  Shrnutí, co si z kurzu odnášíš. Šest skvělých bonusů.

Každý týden 3 emaily

V každém ze 7 týdnů se můžeš těšit na 3 emaily. Takže se uvidíme vždy co 2-3 dny. A co tě v emailech bude čekat?

KROK 1 v daném týdnu:

 • Úvodní video
  Popíšu, na co se v daném týdnu společně podíváme a proč.
 • Mini-eBook
  Půjdeme v tématu do hloubky (mini-eBook má cca 20-30 stran).
 • Audioverze mini-eBooku
  Pokud raději posloucháš nebo ráda využíváš prostor při jiných činnostech (např. uspávání nebo vaření =) , je Ti k dispozici audioverze mini-eBooku.

KROK 2 v daném týdnu:

 • Pracovní listy
  Obsahují otázky a vytváří prostor k Tvému zamyšlení a ukotvení si probíraného tématu (vyplnitelné pdf).
 • Zajímavé odkazy
  Tipy na knihy, filmy či dokumenty, které můžeš využít, pokud bys v některém tématu šla ráda do ještě větší hloubky.

KROK 3 v daném týdnu:

 • Checklist
  Seznam věcí, které v daném týdnu můžeš ihned zařadit do svého života (vyplnitelné pdf).

Podpora

Pokud Ti vyvstanou během kurzu otázky, budeš potřebovat poradit s konkrétní situací nebo bys prostě jen ráda sdílela své pocity či pokroky, můžeš využít podpory ve FB skupině „Sebe-vědomá máma – v respektu k sobě i dětem“. Najdeš zde spoustu další inspirace a komunitu podobně naladěných maminek. 

Chceš nahlédnout do kurzu?

Zde je mini-eBook z prvního týdne:

Napadají Tě otázky?

 • Budu mít dost času kurzem projít?
  Kurzem můžeš procházet vlastním tempem. Součástí kurzu jsou i audioverze mini-eBooků, které jsou přehledně strukturované dle kapitol. Můžeš tedy dle libosti číst nebo poslouchat podle toho, co Ti aktuálně víc vyhovuje. Všechny materiály budou posílány postupně a po malých částech.
 • Opravdu mi toto může pomoct?
  Jsem si jistá, že může – ovšem za předpokladu, že sama uvedeš principy a postupy do vlastního života. Nikdo jiný za Tebe tyto změny udělat nemůže, toto je jen ve Tvých rukou. Ráda Ti však ukážu cestu za spokojenějším životem v respektu a budu Ti na Tvé cestě podporou.
 • Co když zjistím, že jsem s kurzem šlápla vedle?
  Dávám 14-ti denní garanci na vrácení peněz. Pokud zjistíš, že tento kurz není pro Tebe to pravé, vrátím Ti peníze (bez nutnosti udání důvodu).

Je kurz pro Tebe to pravé? Ano, pokud:

 • Cítíš, že je potřeba něco ve Tvém životě změnit a jsi ochotná změny dělat.
 • Ráda chápeš souvislosti a rozhoduješ se sama za sebe.
 • Chceš žít vlastní sebe-vědomý život, který může být i inspirací pro Tvé děti.

...kurz pro Tebe naopak není pokud:

 • Vnímáš, že žiješ spokojený život, ve kterém není potřeba nic měnit.
 • Plně vnímáš své tělo a psychiku a máš jasno v tom, jak se o tyto oblasi starat.
 • Dlouhodobě a intenzivně se pohybuješ v oblasti seberozvoje, už máš vybrány techniky, které Ti pomáhají a nic dalšího nehledáš.

6 skvělých bonusů ke kurzu

Shrnutí základních myšlenek kurzu

V tomto bonusu najdeš bodový přehled základních myšlenek z celého kurzu.

Je perfektní, když si chceš zopakovat či si připomenout informace z kurzu.

Pokročilejší

techniky

Dalších 19 stran bonusového materiálu  s pokročilejšími technikami, pro práci se sebou.

Věřím, že i díky
ukotvení těchto technik ve tvém životě získáš ještě vetší nadhled spolu se spoustou pochopení
a laskavosti...k sobě samé...k dětem...ke všem lidem.

eBook SEBE-VĚDOMÁ MÁMA

Ucelený souhrn všech sedmi mini-eBooků z kurzu v jednom praktickém eBooku.

Audioverze eBooku

Ucelený souhrn všech audioverzí mini-eBooků z kurzu. Audioverze je řazena přehledně po kapitolách.

MAXI Pracovní listy

Ucelený souhrn všech pracovních listů z kurzu v jednom praktickém vyplnitelném pdf.

Nalezneš zde otázky k zamyšlení a vypracování, i odkazy na zajímavé knihy či filmy, související s tématem.

MAXI Checklist

Ucelený souhrn všech  checklistů z kurzu v jednom praktickém vyplnitelném pdf.

Nalezneš zde tipy, které můžeš ihned zařadit do svého života.

Představ si, že věta "Napoj se na dítě." nebo "Vychováváme děti a rosteme s nimi." nebude jen plochá fráze, která navíc v některých situacích dokáže spíš pěkně zvednout tlak.

Představ si ten pocit...

...že víš nejen CO bys chtěla dělat, ale že také víš JAK to udělat...

...protože jsi SEBE-VĚDOMÁ MÁMA.

Cena kurzu

Cena kurzu je 2 100 Kč.

A na co vše se můžeš těšit za cenu dvou návštěv welness?

 • 7týdenní transformační emailový kurz
  3 emaily týdně s mini-eBooky, audio eBooky, pracovními listy, checklisty a dalšími materiály.
 • 6 skvělých bonusů
  Praktické shrnutí nejdůležitějších myšlenek z kurzu, eBook s pokročilými technikami a další podpůrné materiály.
 • Doživotní přístup ke všem materiálům kurzu
  Kurz tak můžeš procházet ve vlastním tempu a kdykoli se k němu vracet.
 • Podpora a bezpečné prostředí pro sdílení Tvé cesty
  Má podpora ve FB skupině a skrze emaily - pokud budeš potřebovat s něčím pomoci nebo bys ráda sdílela své pokroky a AHA momenty.

Reference

Nebyla jsem si jistá, jestli mi v dnešní záplavě informací může kurz přinést něco nového. Ale přinesl - kromě řady informací v souvislostech, které jsem si dosud neuvědomila, tak také opravdu celostní pohled na mateřství. A především pohled zpátky k sobě - všude jsou rady, jak vychovávat dítě, ale tady najdete opravdu praktické rady, jak pomoci především sobě samé. Výborné jsou také bonusové materiály, které celou problematiku krásně shrnují, navíc jsou ve stručné a velmi uživatelsky příjemné podobě. Kurz bych doporučila všem maminkám, které se cítí být svým mateřstvím přemoženy. Je těžké si přiznat, že nás mateřství vyčerpává, protože jsme se přece na miminko tolik těšily... V tomto kurzu najdete podporu pro sebe sama, abyste se cítila lépe po psychické i fyzické stránce a spoustu inspirace a praktických nápadů, jak lépe fungovat.
Romana Prokopováautorka projektu Mámy s rozumem v koncích (www.mamysrozumem.cz)
Do Lenčiného kurzu Sebe-vědomá máma jsem vstupovala se zvědavostí, co mi vlastně přinese. Jako matka dvou puberťáků jsem už nějaké ty zkušenosti i kotrmelce v rámci mateřství zažila a prošla si i pár transformačních období. Musím říci, že mě až ohromilo, jak je doslova našlapaný hodnotnými informacemi a především, jak komplexně celé téma Lenka uchopila! Při procházení jednotlivých týdnů jsem si říkala, ty jo, ta holka ví, o čem píše 🙂 Není to ledajaký kurz, dostanete ucelené, hodnotné a praktické informace, které můžete velmi lehce přenést do svého života. Každá jedna žena - máma si zaslouží mít čas pro sebe samu, cítit se skvěle po fyzické a psychické stránce a vědět, že existují možnosti, jak si tento stav zajistit. Otevřít se novým pohledům na svět, pustit si do života více energie a lásky a pohody a žít tak co nejšťastnější a nejvyrovnanější život. Dopřejte to sobě i svým dětem, tento kurz vám k tomu dává návod 🙂 ...a víte co, ty bonusy jsou vážně super!
Hedvika Peremská autorka projektu Cestování s úsměvem (www.hedvikaperemska.cz)
Milá Lenko, jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila Tvého kurzu. Předpokládala jsem, že bude nabitý informacemi a velmi mě potěšilo, že ses všem tématům věnovala opravdu do hloubky. Tématicky je to pěkně ucelené a ke každému faktoru uvádíš i odborný pohled, což bylo poznatkově obohacující 😊 Mě osobně nadchly informace ohledně spánku a chemických stresorů, je vždy dobré si připomenout co je důležité a nezbytné. Tento kurz velmi doporučuji každé ženě, ať už s dětmi jakéhokoliv věku, jako připomenutí toho, čemu je dobré dát v životě přednost.
Andrea Marešováautorka projektu Reflexy těla a duše (www.andreamaresova.cz)
Kurz splnil má očekávání tak na 300%. Je opravdu napěchovaný praktickými postřehy a vědeckými poznatky na spoustu témat. Překvapil mě jeho záběr. Doporučila bych ho maminkám, které ví, že opravdu mají nějaký čas pro sebe a chtějí mít informace k více tématům najednou na jednom místě.
Tereza Dvořáková Loukováučitelka na univerzitě v oboru psychologie zdraví (www.terkadvorakova.cz)

Pokud jsi odhodlaná vykročit na svou spokojenou SEBE-VĚDOMOU cestu životem i mateřstvím...pokud bys ráda byla pro své děti takovou inspirací, jakou chceš být...

 

...pak je čas vzít život do vlastních rukou a začít věci měnit - ráda Ti budu, s pokorou ke Tvé vlastní vnitřní moudrosti, na této cestě průvodcem.

S láskou, Lenka