Líbí se Ti respektující přístup, ale jsi z toho už 

unavená a zmožená?


Pokud jsi odpověděla ANO, pak toto je eBook přesně pro Tebe

Respektující přístup v praxi:

První pomoc pro mámy zmožené respektující výchovouPřehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Napadají Tě v mateřství tyto otázky?

  • Proč je dnes to mateřství tak těžké?
  • Je respektující přístup vhodný pro všechny?
  • Jak umět ovládat své emoce?
  • A jak to teda udělat, aby mi ta respektující výchova šla?

Četla jsi kdejakou knihu o výchově, ale hledané odpovědi ses nedozvěděla?

Víš CO bys měla dělat, ale nikde ses nedočetla JAK to máš zvládnout?

Znám to. Byla jsem tam.

Vyhořelá máma, která se tak snažila, a přitom výsledek nestál za nic.

 

Rozhodla jsem se to změnit. Intenzivně jsem se ponořila do studia, nabyté znalosti ihned aplikovala do praxe a viděla změny.

 

Ty už hledat nemusíš. Do tohoto eBooku jsem vložila směr, kudy se vydat a jak si pomoct, když to v mateřství nejde podle Tvých představ.

 

Kdo je Lenka

Jsem mámou úžasného chlapečka, který je mým velkým učitelem a nekompromisním trenérem na mé cestě k životu, ve kterém je stále více lehkosti, klidu a radosti.

Tomuto stavu ale předcházel pád na samé dno sil – fyzických i psychických. Moje děťátko jelo tzv. trojboj “nejí – nespí – mrčí”. Přestože jsem se ukrutně snažila, abych měla to šťastné dítě, se kterým se domluvím, nefungovalo mi to a připadala jsem si vadná a neschopná.

Nakonec jsem pochopila, že naprosto nutnou esencí úspěchu je můj přístup ke mně samotné. Plně jsem tedy zaměřila pozornost na sebe...a začaly se dít zázraky.

I ty náročné situace jsem najednou začala zvládat s o dost větší lehkostí a celkově jsem byla den ode dne spokojenější.

Co Ti eBook přinese?

Je pro Tebe připraveno 30 stran praktických informací. Žádné omáčky, ale pěkně k věci.

Pochopení

Pochopíš, proč je v dnešní době mateřství skutečně náročné. A podíváme se na respektující přístup i výchovu obecně z trochu jiné strany. 

Univerzální pomoc

Dozvíš se jak spolupracuje mozek a naše emoce. Ve třech krocích se naučíš ošetřit své citlivé strunky, na které Ti dítě tak rádo brnká.

Konkrétní techniky

Naučíš se 3 jednoduché a velmi účinné techniky, které můžeš inhed použít v náročných situacích nejen s dětmi.


BONUS: Jak ustát emoce svého dítěte

Dozvíš se proč Tě emoce Tvého dítěte tak vyvádí z míry a ukáži Ti 6 skvělých metod, které Ti pomohou tyto emočně náročné situace s dětmi dlouhodobě zvládat.

Cena eBooku: 570 Kč

Za cenu jedné vstupenky do divadla můžeš mít ve svém mateřství více lehkosti a klidu.

A být pro své dítě takovou mámou, jakou chceš být.

Reference

Leni, ebook je naprosto fantastický! Je úžasné, jak se Ti daří propojovat vědecký přístup s praxí. Dokážeš vědecky vysvětlit, proč se některé věci maminkám dějí, a zároveň poukážeš na momenty, kdy věda nestačí. Ebook je velmi vydařeným shrnutím, co maminky, které se snaží přistupovat dětem jinak než naši rodiče, řeší, s čím se potýkají. Zároveň to nejsou pouze fakta a teorie, ale nabízíš i řešení a poukazuješ na možnosti, jak se na respektující výchovu dívat a jak maminka sama může měnit svá dávná nastavení. Zároveň je ebook, jasný, stručný, výstižný. Vřele doporučuji všem maminkám, které chtějí ke svým dětem přistupovat s respektem a nevypustit u toho duši.
Tereza Dvořákováodborný asistent na univerzitě v oboru psychologie zdraví (www.terkadvorakova.cz)
Skvelý ebook, ktorý je plný zaujímavých informácií a dotazov, v ktorých sa nájde každá mama. Ako Lenka uvádza, dnešná doba je pre rodičov a zvlášť pre matky naozaj náročná, nakoľko veľké množstvo informácií a odporúčaní či k výchove, jedlu, obliekaniu a podobne sa na ňu "valí" z každej strany. Výsledkom toho je potom zmätenosť, frustrácia, strach a nechutenstvo do akýchkoľvek aktivít s deťmi. Tento ebook poskytuje skvelý a povzbudzujúci pohľad na túto situáciu. Okrem toho je plný tipov a rád, ako to celé ustáť. Určite odporúčam prečítať.
Anna Borgulováexpertka na potravinové alergie u dětí (www.foodalcards.sk)
Za tento eBook jsem velice vděčná, protože díky němu budou maminky schopné se podívat na výchovu dětí trochu z nadhledu. Rozhodně souhlasím s uvedeným starým rčením: „Na výchovu dítěte je zapotřebí celá vesnice,“ a proto milé maminky, dovolte si nebýt na to samy. Respektující přístup k dětem ano, ale s důrazem rozložení energie vhodným způsobem a zainteresování dalších členů rodiny do péče o děti. Jak já s radostí říkám: "Když budeme nemocné / vyčerpané, postaráme se sotva o sebe, natož o své děti."
Mgr. Aneta Štěpánková, DiS.rodičovský koučink (www.anetastepankova.cz)